Adres

ul. Karola Balińskiego 7b
70-893 Szczecin Płonia

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:30
Sobota: 8:00 - 14:00

Telefon

Stacjonarny: +48 91 31 43 828
Komórkowy: +48 503 866 265

Starterfirm - skuteczność i doświadczenie

Niniejsza strona internetowa została zrealizowana przez starterfirm.pl

Nasza agencja interaktywna od 2012 roku świadczy usługi z zakresu tworzenia stron internetowych, pozycjonowania w przeglądarce Google oraz we wszystkim, co wiąże się z szeroko pojmowaną obecnością w internecie. Wiele firm przekonało się, że dzięki naszej pomocy o wiele łatwiej dotrzeć do potencjalnych klientów i zaoferować im swoje usługi. Startefirm to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto chce poprawić swoją rozpoznawalność i pozycję w sieci internetowej. Gwarantujemy skuteczność i oraz obsługę na najwyższym poziomie. Nie zastanawiaj się, skontaktuj się z nami już dzisiaj i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

Przykładowe realizacje

Kominki Abramczyk - Opatów

Strona firmy Abramczyk ze Śląska została zrealizowana na bazie gotowego szablonu autorstwa Starterfirm. Strona Główna oraz zakładki Oferta, Galeria i Kontakt posłużyły do prezentacji bogatej oferty kominków. Elegancka szata graficzna i dobór odpowiednich zdjęć uatrakcyjnił wygląd strony. Strona firmy Kominki Abramczyk slask-kominki.pl jest w pełni funkcjonalna, pozwala klientom na sprawne poruszanie się po witrynie, oraz nawigację potrzebnych informacji, takich jak dane kontaktowe czy zakres usług.

Budowa i montaż kominów to główny obszar działań firmy. Budowa kominków odbywa się zgodnie z najnowszymi technologiami. Wkłady kominkowe proponowane przez firmę charakteryzują się najwyższą jakość. Do tworzenia obudowy kominków firma wykorzystuje różne materiały, takie jak marmur, piaskowiec, granit – wszystko to łączone w nowoczesnym stylu.

Elementy szklane Housekrup - Kraków

Zespół Starterfirm przedstawia realizację strony internetowej dla firmy HouseKrup. Strona składa się z zoptymalizowanych podstron, które przedstawiają bogatą ofertę elementów szklanych, kabin prysznicowych na wymiar, balustrad, drzwi szklanych, luster na wymiar. Strona zawiera bogatą galerię zawierającą zdjęcia poszczególnych realizacji oraz formularz kontaktowy. Przygotowując stronę naszym celem było przede wszystkim czytelne zaprezentowanie bogatej oferty elementów szklanych.

Liczymy, że przejrzyste umieszczenie treści ułatwi potencjalnym klientom poruszanie się po witrynie. Mamy nadzieję, że starannie przeprowadzona optymalizacja poprawi widoczność witryny w lokalnych wynikach wyszukiwania. Oferta elementów szklanych do wnętrz proponowana przez markę HouseKrup z pewnością zaspokoi nawet najbardziej wymagających klientów. Sprzedaż, serwis i doradztwo prowadzone są na najwyższym poziomie. Każdy indywidualny projekt dostosowywany jest do aranżacji pomieszczenia oraz realizowany jest z jak największym zaangażowaniem.